KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyr 14598259

nr 1459 8259

Gravyr

Kolorerad, Stockholm. Bildmått: 32x87, yttermått inklusive ram: 53x106 cm

Kondition: ej signerad

Utrop:

800 kr

Såld:

1.600 kr

måndag 4 april 2022
kl 20:59:31